Obserwatorzy

czwartek, 4 października 2012

jesień....

Elo! Słuchajcie, jeszcze trochę i będzie już pierwsze 60 wejść na bloga! Jejku, niby niewielka liczba, ale jednak to jest pocieszające, biorąc pod uwagę, że dopiero został napisany jeden post! Mam nadzieję, że powolutku uda mi się jakoś rozkręci i z dnia na dzień liczba wejść będzie większa! Moi drodzy niestety robi się coraz chłodniej... nie wiemy jak się ubierać, bo pogoda cały czas się zmienia. Najbezpieczniej byłoby zrobić trik i ubrać się na cebulkę, ale nie każdy tak lubi, bo taki strój jest nie za wygodny... no ale cóż poradzić? 
Co powiecie na taką kurtkę? Granatowy kolor podkreśli rysy twarzy. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że w granacie ludzie jakoś żywiej wyglądają... ich oczy mają głębszy wyraz i cą takie silniejsze... pełne energii. :)

 
Żeby było nam cieplej możemy założyć gruby wełniany szalik, który kolorem granatowym będzie pasował do kurtki, a białe paski ożywią strój.


Sweterki to zdecydowanie hit tego sezonu, nie wspominając już o bordowym kolorze.  Wgl, wymieszanie  granatowej kurtki z bordowym sweterkiem zapewni nam ciekawy efekt :)

Legginsy ze skórzanymi wstawkami wyszczuplą nogi i na pewno będą ciekawie wyglądały z ...

skórzaną torebką z motywem węża oraz  ...

... buty. Do powyższych ubrań żeby dodać oryginalny wojskowy styl :) Będą przykuwały wzrok przechodniów. Włosy możemy związać w kłosa i na pewno będzie to idealny strój na wietrzny jesienny dzień ;) 

"jak wiary Ci brak dla mnie to duży dramat
bo kto wierzy w Ciebie bardziej niż ty 
w to że ty i szczęście jesteście ku sobie co raz bardziej bliscy
i nie przejmuj się że kpią z tego 
czym jest twoje szczęście jak dla nich to pielgrzymki do nocnego
i obojętnie co robisz to bądź tego pewien
i bądź z tego dumny i wierz w siebie"

2 komentarze: